28.11.2013
SMART Table ve výuce na ZŠ JUDr. J. Mareše Iva Loužecká, DiS.

Interaktivní stůl SMART Table dostali do své třídy žáci 1. E, kteří budou testovat její možnosti a hlavně využitelnost ve výuce. Během týdne se d..

28.11.2013
Vítězné DUMy z podzimních konferencí SMART .. Iva Loužecká, DiS.

Na podzim proběhlo už druhé kolo soutěže o nejlepší DUM v rámci regionálních konferencí SMART Klub. Inspirujte se vítěznými pracemi a dalšími vybra..

26.11.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Moderní doba, nové technologie a hlavně učitelský nástroj SMART Notebook 11 mne neustále popohání k tomu, abych svým žákům zprostředkovala co nejza..

22.11.2013
Poslední možnost na koupi tabule SMART Boar.. Karolína Napravilová

Neváhejte a využijte posledních pár dní možnosti k zakoupení interaktivní tabule SMART Board 480 za výhodnou cenu.

30.10.2013
Extreme Collaboration a DUM Emil Waldhauser

Kvalita digitálních učebních materiálů se díky stále větším možnostem SMART Notebook 11 zvyšuje a doplněk Extreme Collaboration – zkráceně XC – nab..

30.10.2013
Dobře hodnocený DUM Emil Waldhauser

Součástí procesu uveřejnění vašich digitálních materiálů na portále www.veskole.cz je i jejich hodnocení, které provádějí naše zkušené lektorky. ..

14.10.2013
Interaktivní stůl podporuje spolupráci žáků.. Iva Loužecká, DiS.

SMART Table je velmi efektivní nástroj pro společné vzdělávání žáků, které inspiruje a motivuje a pomáhá všem žákům dosáhnout úspěchu. Součástí výu..

07.10.2013
Nenechte si ujít akční ceny za školení form.. Iva Loužecká, DiS.

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku on-line školení ve formě webinářů zdarma nebo za akční ceny! Nenechte si ujít tuto příležitost vyzkoušet ..