06.01.2015
Zkušenost se SMART Collaborative Classroom Emil Waldhauser

Díky dlouhodobé mezinárodní spolupráci měla vybraná část třídy O4 z rakovnického Gymnázia Zikmunda Wintra možnost 15. prosince 2014 vyzkoušet práci..

METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – animace IV. Ivana Melíšková

Učíte angličtinu? Na střední škole? Hledáte, jak oživit své hodiny nebo překvapit a udělat něco jinak než doposud? Já také. I s pomocí interaktivní..

METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – animace III. Ivana Melíšková

Učíte angličtinu? Na střední škole? Hledáte, jak přimět své studenty více pracovat s cizím jazykem? Já také. I s pomocí interaktivní tabule.

METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – animace II. Ivana Melíšková

METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE - animace I. Ivana Melíšková

Učíte angličtinu? Na střední škole? Hledáte, jak přimět své studenty více mluvit v cizím jazyce? Já také. I s pomocí interaktivní tabule.

19.12.2014
„Chytrá zařízení“ ve výuce aneb všichni uči.. Hana Hyksová

Jak naložit s mobilními telefony žáků? Jaké jsou moje zkušenosti? Pojďme se na toto téma podívat z hlediska přístupu různých učitelů.

19.12.2014
Rok lektora „prvňáčka“ aneb nejsou všechny .. Hana Hyksová

Začínáte s lektorováním? Jsou začátky těžké? Je složité se naučit pracovat s interaktivní tabulí? Moje první lektorské zkušenosti objevíte v násle..

18.12.2014