09.03.2015
10 DŮVODŮ PROČ učit s digitální třídou Iva Loužecká

Co si představíte, když se řekne digitální třída? Někteří z vás učebnu s nějakou digitální technologií, třeba projektorem a někteří třídu plnou po..

09.03.2015
V případě problému neváhejte kontaktovat ná.. Karolína Napravilová

Měli jste někdy potíže s tabulí SMART Board, počítačem nebo jiným námi dodaným hardwarem nebo softwarem?

06.03.2015
Naše jarní konference pro školy Karolína Napravilová

Nenechte si ujít další ročník inspirativních setkání zaměřených na moderní trendy ve výuce.  A to nejen na našich konferencích „ SMART klub“ , a..

03.03.2015