08.09.2015
Dotační program na vzdělávání pedagogů Ivana Melíšková

Společnost AV MEDIA, a.s. vyhlašuje pro základní a střední školy v České republice dotační program „ Zapojte žáky moderními technologiemi “, jehož ..

07.09.2015
Čeští učitelé mezi SMART špičkou v Calgary Ivana Melíšková

Summit pro SMART vzorové učitele z celého světa se konal v červenci (18. - 26. 7.) 2015 v Calgary, kde sídlí firma SMART Technologies. Letos byly z..

23.08.2015
Jak vytvořit jednoduchý animovaný gif Michaela Králíková

Animovaný gif je pohyblivý obrázek, který často slouží ke zpestření prezentace nebo výkladu. Lze si jej velice snadno vytvořit a použít ve výuce j..

22.08.2015
Návod, jak vytvořit živou ilustraci Michaela Králíková

„Živými ilustracemi“ jsem nazvala krátká videa, v kterých divák vidí, jak kresba vzniká. Jejich hlavní úlohou je názorně vysvětlit nějaký problém...

22.08.2015
SMART Notebook a Videozáznam – 3 tipy využití Michaela Králíková

Potřebujete dětem názorně vysvětlit složitou látku? Chcete vytvořit „živou ilustraci“ přesně podle svých představ? Učíte metodou „převrácené třídy..

04.08.2015
MY JOURNEY TO CALGARY 1990 - 2015 Ivana Křístelová

Věnuji všem, kteří mě nechali jít svou cestou ... ... a taky všem, kteří mě na ní doprovázeli a inspirovali.   Ivana Křístelová

10.07.2015
SMART Notebook - otázky a odpovědi Karolína Napravilová

Připravili jsme pro vás nejčastější otázky a odpovědi na téma softwaru SMART Notebook.

24.06.2015
SMART amp champs – první setkání průkopníků.. Emil Waldhauser

SMART amp postupně získává příznivce v řadách učitelů po Spojených státech a Kanadě, kde vznikly první tzv. Amp Camps, ve kterých se učitelé seznam..