24.02.2016
Správná škola - natoč video a vyhraj! Ivana Melíšková

Učíte se SMART Boardem? Zapojujete tablety nebo jiná žákovská zařízení do výuky? Děláte se žáky pokusy s digitálními měřicími sadami PASCO? Učíte j..

20.02.2016
Krizový management pro ředitele škol Miloslav Hubatka

Nejlepší řešení vážného problému je takové, když nedovolíte, aby to zašlo až tak daleko. Jak předcházet problémům a konfliktním situacím ve škole..

08.02.2016
SMART Výukový software - více možností pro .. Antoní Růžička

Společnost SMART Technologies představila na veletrhu BETT v Londýně novinku z oblasti softwaru - SMART Learning Suite, v češtině "SMART Výukový so..

03.02.2016
Toglic na 2. stupni ZŠ Helena Salátová

Výukové aktivity Toglic s využitím modelu BYOD („Bring Your Own Device“) na 2. stupni základní školy. Jak na celá čísla v 7. ročníku?

02.02.2016
Jaké trendy ve vzdělávání ukázal BETT 2016? Ivana Melíšková

V lednu jsme opět čerpali inspiraci a trendy pro české školy na celosvětovém veletrhu vzdělávacích technologií BETT v Londýně. Více než 800 vystavo..

02.02.2016