16.02.2012
Jak připravit SŠ hodinu ve SMART Notebooku Josef Mach

Ke zvýšení efektivity vzdělávání lze i na středních školách rozšířit tradiční metody výuky o využití schopností interaktivní tabule SMART Board. Pr..

16.02.2012
Školení - uplatněte poukázky Josef Mach

Jako bonus k zakoupenému SMART produktu získávají školy poukázky na školení. Mohou je vyměnit za cenné informace, zdroje a zkušenosti pro efektivní..

31.01.2012
Česká výprava na BETTu Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás reportáž z naší návštěvy největšího evropského veletrhu v oblasti vzdělávání - BETT, který se konal již tradičně v polovině..

25.01.2012
BETT aneb Co přijde v roce 2012 Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás reportáž z největšího evropského veletrhu v oblasti vzdělávání - BETT, který se konal již tradičně v polovině ledna v Londý..

15.12.2011
Prezentace nejen na střední škole Veronika Biskupová

Nová kompetence učitelů v umění prezentace není rozvíjena. Malý úvod do problematiky prezentací nejen na střední škole.

21.11.2011
iPady už na základní škole?! Veronika Biskupová

Dva žáci ze 4. B základní školy v České Kamenici se připravují na hodinu matematiky. Místo cvičebnic však berou do ruky iPady. Základní škola T. G..

21.11.2011
Interaktivní náhledový panel - SMART Podium Veronika Biskupová

Interaktivní panel SMART Podium slouží nejen jako náhledový monitor pro přednášejícího, ale navíc nahradí myš i křídu.

02.11.2011
SMART Notebook 10.8: Řešení problémů s inst.. Veronika Biskupová

Tento dokument popisuje řešení některých situací, kdy není možné nainstalovat software SMART Education  Software 2011 (SES2011). SMART Educat..