11.10.2016
Čtenářská gramotnost očima garanta školení Mgr. Martina Vokounová

V dnešním světě moderních technologií máme spoustu možností, jak si zjednodušit výuku. Já a můj tým, jsme pro vás připravili nová školení do EU š..

11.10.2016
Výhra z Projektu Afrika Martina Vokounová

V loňském školním roce jsme my, letošní třeťáci ZŠ Botanická Brno, společně se čtvrťáky vyhráli 5000,- Kč v soutěži Správná škola , využili j..

07.10.2016
Další výzva IROP č. 56 a č. 57 (pro SVL) - .. Andrea Jahnická

Dne 6. října 2016 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jako Řídicí orgán IROP vyhlašuje výzvu č. 56 a 57 „Infrastruktura pro zájmové, neformální a ce..

07.10.2016
TOGlic - podzimní novinky Antonín Růžička

Nedávno byla vydána aktualizace TOGlicu a věříme, že potěší zejména uživatele s minimálním hardwarovým vybavením ve třídě. Nové funkce jsou navíc ..

04.10.2016
Aktualizace ve výzvách IROP č. 46 a 47 zamě.. Andrea Jahnická

Řídicí orgán IROP vydává aktualizaci textů výzev a Specifických pravidel 46. výzvy IROP „Infrastruktura základních škol“ a 47. výzvy IROP „Infrastr..

Neváhejte s EU šablonami – s námi to zvlád.. Karolína Napravilová

Šablony jsou velkou příležitostí, jak financovat vybrané pozice na škole, vzdělávání pedagogů v klíčových kompetencích i k nákupu&n..

Matematická gramotnost očima garanta školení Ing. Alexandr Fales

Už nějakou dobu sleduji žáky a jejich lehce upadající zájem o matematiku jako takovou a říkám si, čím to asi je. Odpověď je celkem jednoduc..

Nejnovější verze SMART Výukového softwaru j.. Karolína Napravilová

Líbí se Vám nové funkce SMART Výukového software? Používáte starou verzi SMART Notebook? Chcete nyní jednoduše zapojit žáky pomocí aktivit SMART la..