Odborník z praxe – co napsat do záznamu Alexandr Fales

Aktivita s odborníkem z praxe je senzační. Nebojte se jí a zrealizujte ji.

Vzájemná spolupráce pedagogů SŠ aneb inovac.. Alexandr Fales

Už nějakou dobu řešíme společně s panem ředitelem skutečnost, že by bylo dobré inovovat současnou podobu ŠVP všech oborů školy, neboť jsou tyt..

Nefunguje vám SMART sw v plné verzi, i když.. Ivana Melíšková

Máte platnou licenci SMART Výukového sw a přesto nemáte dostupné všechny možnosti plné verze (tvorba LABů, Workspaces aj.), ale pouze omezený SMART..

Ovlivní konec Flashe i váš SMART sw? Antonín Růžička

Na začátku ledna ukončil Adobe podporu Flash a tedy i mnoha oblíbených animací a her v různých aplikacích. Uživatelé aktuální verze SMART sw m..

19.01.2021
I Šablony III jsou pro školy zajímavé. Je n.. Jiří Jeništa

Jaro 2021 je pro ZŠ a MŠ poslední možností, jak získat prostředky ze Šablon III - žádosti se přijímají do konce června. Chcete-li však začít realiz..

11.01.2021
Online verze robotiky VEX Antonín Růžička

I v době zavřených škol můžou žáci programovat s  VEX em.

10.12.2020
Malotřídka v dnešní době: nevýhoda, či naop.. Jana Peřinová

Jsme spádovou školou pro žáky ze dvou malých obcí v příhraniční oblasti se Slovenskem. Pocet žáků naší ZŠ v Pitíně se pohybuje v rozmezí 45–70..

03.12.2020