22.11.2013
Poslední možnost na koupi tabule SMART Boar.. Karolína Napravilová

Neváhejte a využijte posledních pár dní možnosti k zakoupení interaktivní tabule SMART Board 480 za výhodnou cenu.

30.10.2013
Extreme Collaboration a DUM Emil Waldhauser

Kvalita digitálních učebních materiálů se díky stále větším možnostem SMART Notebook 11 zvyšuje a doplněk Extreme Collaboration – zkráceně XC – nab..

30.10.2013
Dobře hodnocený DUM Emil Waldhauser

Součástí procesu uveřejnění vašich digitálních materiálů na portále www.veskole.cz je i jejich hodnocení, které provádějí naše zkušené lektorky. ..

14.10.2013
Interaktivní stůl podporuje spolupráci žáků.. Iva Loužecká, DiS.

SMART Table je velmi efektivní nástroj pro společné vzdělávání žáků, které inspiruje a motivuje a pomáhá všem žákům dosáhnout úspěchu. Součástí výu..

07.10.2013
Nenechte si ujít akční ceny za školení form.. Iva Loužecká, DiS.

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku on-line školení ve formě webinářů zdarma nebo za akční ceny! Nenechte si ujít tuto příležitost vyzkoušet ..

25.09.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Metoda výkladu naruby se objevuje na všech amerických školách a vyvolává zájem u učitelů, kteří používají interaktivní tabule SMART Board a ke své ..

09.09.2013
Vyhrajte v celostátní soutěži DOMINO Iva Loužecká, DiS.

Digitální vzdělávací materiály a online služby se stávají nedílnou součástí moderní výuky ve školách a jejich význam stále roste. Soutěž má za cíl ..

09.09.2013