25.05.2011
Autorská práva k materiálům třetích stran Milan Hausner

Při vkládání výukových objektů prosím respektujte autorská práva třetích stran.

01.05.2011
1. výukový objekt na novém portále

Gratulujeme panu Zdeňku Vlkovi za skvělou inspiraci a jeho výukový objekt Numerace v rámci projektu ESF. Pevně věříme, že další budou následovat.

01.05.2011
Creative Commons

Sdílení výukových objektů je trendem současnosti, stejně však ochrana duševního vlastnictví autorů. Z uvedeného důvodu platí i na území České repub..

25.01.2011
Rodiče vybírají školy s interaktivní výukou Ivana Perničková

Výsledky ankety mezi rodiči budoucích prvňáčků ukázaly, že při výběru školy rodiče posuzují také vybavení moderními učebními pomůckami.

21.01.2011
Ministr Dobeš k tabuli! Ivana Perničková

Ministr Dobeš u SMART Boardu při návštěvě na Biskupském gymnáziu a Základní škole Bohosudov v Krupce.

20.01.2011
Matematika začíná zkušeností Biskupová Veronika

Rádi bychom upozornili na článek z Lidových novin, který objevil v Neratovické škole paní učitelku s velkým "P".

18.12.2010
Grafy, schémata a další grafické prvky online Milan Hausner

Další z online aplikací pro interaktivní výuky se představuje.

09.12.2010
Zástupci škol se sešli v budově Krajského ú.. Ivana Perničková

Středočeský kraj uspořádal setkání škol zapojených do projektu „Modernizace škol zřizovaných Středočeským krajem“, na který získal grant z Islandu,..