Nalezeno 67 výsledků

07.09.2015
Čeští učitelé mezi SMART špičkou v Calgary Ivana Melíšková

Summit pro SMART vzorové učitele z celého světa se konal v červenci (18. - 26. 7.) 2015 v Calgary, kde sídlí firma SMART Technologies. Letos byly z..

24.05.2015
E-learning v první třídě Ivana Melíšková

V minulém měsíci se mi podařilo vzdělávat jednu žákyni se zlomenou nohou, která se neučila ve škola, ale z domova. Rodiče prvňáčků už si vyzkoušeli..

10.05.2015
Třídní schůzky jako webinář Ivana Melíšková

Spousta učitelů, kteří se účastní různých projektů a čeká je webinář (webový seminář = školení po internetu), se obává, že nebudou schopni se škole..

20.04.2015
Povídám, povídám pohádku… Ivana Melíšková

O čem že povídám tu pohádku? O svém interaktivním děťátku! Pochopitelně jde jenom o slovní hříčku. Pokud však místo slova pohádka napíšu osobní ..

24.03.2015
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – tabulka I. Ivana Melíšková

Učím angličtinu středoškoláky. Jsem ráda, když mě nejen sledují, ale také reagují, komunikují, zapojí se. Mám hřejivý pocit úspěchu, když se mi je ..

24.03.2015
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – odkazy Ivana Melíšková

Učím angličtinu středoškoláky. Jsem ráda, když mě nejen sledují, ale také reagují, komunikují, zapojí se. Mám hřejivý pocit úspěchu, když se mi je ..

03.03.2015
Metodické okénko angličtináře Ivana Melíšková

Učíte angličtinu? Na střední škole? Hledáte, jak přimět své studenty více mluvit v cizím jazyce? Naše SMART lektorka Mgr. Kateřina Jeřábková z Gymn..

13.02.2015
Jak na chytré bloky chytře Ivana Melíšková

Použití SMART bloků při výuce na prvním stupni jsem už viděla mockrát. Je moc hezké i názorné vidět, jak se sčítají jablka a odčítají hrušky. Jenom..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů