Sledujte pokrok jednotlivých žáků i celé tř.. Ivana Melíšková

Oblíbili jste si rychlé hravé aktivity ve SMART Lumio? Zajímá vás, které otázky dělají žákům největší problémy a je třeba látku ješte procvičit? N..

30.05.2023
Využití ClassVR ve výuce cizího jazyka - oc.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Patří virtuální realita do výuky cizího jazyka? Je možné snadno s virtuální realitou začít, i když není učitel odborníkem na tuto oblast?

Za poznáním do muzea Mgr. Barbora Kulihová

Za poznáním do muzea? A nebude tam nuda? Rozhodně nebude!  Návštěvníci Armádního muzea  Žižkov mají možnost potěžkat si římský meč, vyzko..

Proč by jazyková laboratoř měla být používá.. Ivana Melíšková

Systém Robotel SmartClass je základem jazykových učeben po mnoho let a z dobrého důvodu. Nabízí řadu výhod jak učitelům, tak žákům a propojuje škol..

Chat GPT ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Patří umělá inteligence do výuky? Jak ji využít snadno k podpoře rozvoje kritického myšlení žáků? Využití umělé inteligence nejen ve výuce si ..

BETT 2023: nový normál Ivana Melíšková

Loňský ročník veletrhu BETT byl po covidové pauze ještě trochu rozpačitý, ale letos už to v Londýně na výstavní ploše opět žilo jako dříve: tisíce ..

Chcete začít s realizací Šablon od nového š.. Ivana Melíšková