Nalezeno 26 výsledků

22.08.2015
SMART Notebook a Videozáznam – 3 tipy využití Michaela Králíková

Potřebujete dětem názorně vysvětlit složitou látku? Chcete vytvořit „živou ilustraci“ přesně podle svých představ? Učíte metodou „převrácené třídy..

01.03.2015
Barevná tužka (nejen) ve SN 14 – tři tipy v.. Michaela Králíková

Učíte výtvarnou výchovu? Chodíte suplovat? Hledáte tipy do výuky? Chcete oživit svoje výukové materiály? Nabízím tři tipy pro použití pera „Barevn..

30.01.2015
Škrtání perem textu ve SN 14 – tři tipy vyu.. Michaela Králíková

Oblíbili jste si nový nástroj ve SMART Notebooku 14? Hledáte příklady využití? Chcete oživit svoje výukové materiály? Nabízím tři tipy pro použití..

14.12.2014
Chybami se člověk učí aneb “výuku na dálku“.. Michaela Králíková

Co se stalo? Co jsme dělali? Vyřešili jsme neočekávaný problém? A jak to vlastně celé dopadlo, se dozvíte v následujících řádcích…

07.12.2014
SMART Notebook jako grafický nástroj? Proč .. Michaela Králíková

Potřebujete vytvořit návrh na kalendář? Novoroční přání? Plakát na den otevřených dveří? Grafický návrh na školní trika či dárkový předmět? Zapojte..

13.10.2014
Není tablet jako tablet Michaela Králíková

Chtěla bych vám představit jednu pomůcku, která mi neskutečně zpříjemňuje práci s interaktivní tabulí SMART a vlastně změnila celý můj způsob ..

23.09.2014
První zkušenost s XC pohledem žáků Michaela Králíková

Během letošního září jsme si na naší škole ZŠ Litvínovská 600 poprvé vyzkoušeli XC zapojit do výuky a to ve fyzice. Zajímaly mě první dojmy žáků, a..

14.09.2014
První zkušenosti s Extreme Collaboration na.. Michaela Králíková

S novou verzí SMART Notebooku 14 přichází nové možnosti způsobu výuky díky integrovaným doplňkům. Vyzkoušeli jsme Extreme Collaboration (dále ..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů