Nalezeno 26 výsledků

15.09.2017
Ozoboti se hlásí o slovo i ve výtvarce! Mgr. Michaela Králíková

Ať chceme nebo ne, pokrok nezastavíme. Robotika na nás útočí ze všech stran a roboti pronikají dokonce i do základních škol. Mají se učitelé netec..

08.12.2016
Vánoční Pascostromky Michaela Králíková

Zaujal vás „Pascostromek“, ale zrovna neučíte fyziku v 7. ročníku? Nemáte čidlo polohy, ale chcete si tuto „hříčku“ vyzkoušet? Přináším dalš..

25.11.2016
Vánoční tipy nejen do fyziky :-) Michaela Králíková

Už se také nemůžete dočkat Vánoc? Připravujete se na Vánoční jarmark? Jste zvědaví, jak vypadá „Pascostromek“? Nebo jen chcete dětem zpříjemnit př..

01.10.2016
Do hlubin vesmíru! Michaela Králíková

Tip na celodenní výlet pro jednotlivce i celou třídu. 

04.12.2015
Co v jedenáctce nenajdete Michaela Králíková

Nevíte, zda má smysl usilovat o novou verzi SMART Notebooku? Co tato verze přináší? Jaký nástroj by vaši práci mohl zjednodušit a přitom zefektivni..

07.10.2015
Co jsem si odnesla z PASCO konference :-) Michaela Králíková

Ještě jste na takové konferenci nebyli? Neumíte si představit, co to obnáší? Co Vám tato konference může dát a jaké poznatky jsem si přinesla já, ..

23.08.2015
Jak vytvořit jednoduchý animovaný gif Michaela Králíková

Animovaný gif je pohyblivý obrázek, který často slouží ke zpestření prezentace nebo výkladu. Lze si jej velice snadno vytvořit a použít ve výuce j..

22.08.2015
Návod, jak vytvořit živou ilustraci Michaela Králíková

„Živými ilustracemi“ jsem nazvala krátká videa, v kterých divák vidí, jak kresba vzniká. Jejich hlavní úlohou je názorně vysvětlit nějaký problém...

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů