WEB - Distanční či smíšená výuka na 1. stupni

Propojení Google Učebny se SMART Výukovým softwarem Online

Hybridní výuka, kdy učitel vede výuku ve třídě a tu zároveň přenáší k žákům doma, je nejjednodušším řešením nenadálých situací. A nemusí rovnou dojít na uzavření školy z důvodu pandemie, stačí mít část žáků v karanténě nebo ji využijete i v běžné době pro zapojení nemocných žáků apod.
Učitel učí, jak je zvyklý, pomocí digitálních nástrojů vykládá, zadává cvičení, organizuje skupinovou práci, ověřuje znalosti. A to zároveň se žáky ve třídě i těmi doma.

Program setkání

Odkaz k připojení obdržíte cca 30 minut před začátkem webináře. Nenajdete-li ho v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat i složku Hromadné či spam.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

Tento termín je již plně obsazen