WEB - Distanční či smíšená interaktivní výuka v prostředí Google Učebny

Propojení Google Učebny se SMART Online a ukázky aktivit

Učte dál tak, jak jste zvyklí, pomocí digitálních nástrojů vykládejte zadávejte cvičení, organizujte skupinovou práci, ověřuje znalosti. Na dálku nebo v případě smíšené výuky zároveň se žáky ve třídě i těmi doma.

Oproti běžné výuce ve třídě je ale na dálku mnohem těžší udržet pozornost, aktivizovat žáky a zapojit je. Ve třídě využíváte interaktivní tabuli a SMART Výukový sw. Ukážeme vám, jak jednoduše můžete své přípravy využít při online výuce nebo si rychle vytvořit aktivity nové. Ukážeme si propojení Google Učebny se SMART Online.

Program setkání

Odkaz k připojení obdržíte cca 30 minut před začátkem webináře. Nenajdete-li ho v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat i složku Hromadné či spam.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)