WEB - Interaktivita i při výuce na dálku

propojení MS Teams a SMART Výukového softwaru Online

Pouze instruktážní výuka, kdy se žákům předají podklady ke studiu a procvičování, rozhodně nestačí. Výuka na dálku na dálku by měla probíhat podobně jako ve třídě: učitel má možnost žákům látku vysvětlit (frontální výuka, výklad), žáci si téma procvičí, mohou se na cokoli doptat a také si vše samostatně ověřit, nechybí samozřejmě průběžná komunikace a zpětná vazba. Jednotná platforma, jako jsou MS Teams, je základem. Oproti běžné výuce ve třídě je ale na dálku mnohem těžší udržet pozornost, aktivizovat žáky a zapojit je. Ve třídě využíváte interaktivní tabuli a SMART Výukový sw. Ukážeme vám, jak jednoduše můžete své přípravy využít při online výuce nebo si rychle vytvořit aktivity nové. Navíc nově je SMART sw integrovaný přímo do MS Teams!

Program setkání

Odkaz pro přihlášení obdržíte před začátkem webináře. Nenajdete-li v Doručené poště, zkontrolujte ještě složku Hromadné či spam.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)