WEB - Připravený obsah pro jazykové laboratoře Robotel

Máte jazykovou učebnu SC+ Robotel a hledáte hotový obsah? Hledáte inspiraci a potřebujete pomoct s rozjezdem učebny na vaší škole? Od nového školního roku můžete ZDARMA využít sady hotových úloh pro ZŠ, SŠ a gymnázia připravených našimi lektory.

Program setkání

Náš tým lektorů v AV MEDIA pro vás připravuje sady hotových úloh/aktivit pokrývající výuku angličtiny a němčiny na ZŠ, SŠ a gymnáziu. Obsahově i tematicky vycházíme z nejpoužívanějších učebnic řady Oxford, Cambridge a Klett.

Úlohy se snažíme zaměřit především na rozvoj komunikačních, poslechových a výslovnostních dovedností, ale nebudou chybět ani úlohy zaměřené na procvičení gramatických jevů. Cílem je vytvořit takový podpůrný materiál k učebnicím, který dodá učitelům motivaci k využívání jazykové učebny Robotel. Úlohy jsou rozdělené po jednotlivých ročnících. Nezapomněli jsme ani na úlohy zaměřené na přípravu studenta k maturitní zkoušce z jazyka.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)