SMART Výukový sw Online – aktivity pro zapojení žáků

Jak využít SMART při výuce ve třídě i na dálku?

Prostředí aktivit jsou již předpřipravená, stačí do nich vložit data tématu, které chcete s žáky procvičit.

A jaké aktivity nás čekají? Třeba třídění údajů do dvou skupin, hledání dvojic, doplnění vhodného obsahu do textu či příkladu, pexeso. Dále hra Příšerkový kvíz nebo Týmový kvíz, které vám odpovědi žáků automaticky vyhodnotí.

Program setkání

Používáte ve škole SMART Notebook? Není nic jednoduššího než využít své hotové přípravy v on-line verzi.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)