WEB - Inspirativní webinář - Safra, fraktál?

Nejste si jisti, co se vlastně za slovem fraktál skrývá? Dovolte mi, abych vás pozvala
na další z řady online networkingových akcí, která vám ukáže důležitost tohoto pojmu. Akci po vás připravili tyto tři střední školy:

Gymnázium Jihlava
Gymnázium Oty Pavla, Praha
Střední průmyslová škola, Česká Lípa

Pro setkání jsme zvolili videokonferenci SMART Bridgit. Potřebujete tedy pro účast
na naší akci připojení k internetu a zvukový výstup připojeného počítače.

Vzhledem k tomu, že se jedná o online přenos, nelze měnit ani den a ani hodinu akce. Nicméně věřím, že vám bude umožněna případná změna rozvrhu.
Pokud se chcete o této aktivitě dozvědět více, klikněte ZDE.

Jestliže se na tento webinář přihlásíte, budou vám přihlašovací údaje poslány
asi 20 minut před jeho začátkem na email, který uvedete při přihlašování. Budete-li mít zájem, můžeme po domluvě uskutečnit zkušební spojení.

Budete-li mít jakýkoli dotaz, napište organizátorce akce na email:
Hana.Ulikova@sps-cl.cz

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)