WEB - QR kódy kolem nás

Program setkání

Protože se s QR kódy setkáváme v běžném životě, je fajn je zařadit i do výuky. Práce s chytrými zařízeními a čtečkou QR kódů dokáže dětem výuku zpestřit, ale dokonce tam vnést i prvek dobrodružství, což žáky motivuje k práci, vzájemnému učení atd. Pokud se chcete dozvědět, co jsou QR kódy, jak je vytvářet (dělat v podstatě šifry, které mají žáci pomocí čteček luštit), jak do klasických výukových metod zapojit interaktivitu, tetnto webinář je přesně pro Vás. Navíc se můžete inspirovat projekty s QR kódy, videa Vám budou k dispozici. A proč se s projektem zavírat ve škole, když s QR kódy můžeme vyrazit i do terénu? Tohle vše uvidíte na webináři stejně jako široké využití QR kódů - od MŠ po SŠ i dál.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)