WEB - Internetové zdroje pro prvostupňové učitele 2

Během webináře vás seznámím s několika webovými stránkami, které využívám během skupinové výuky i pro individuální práci žáků.

Program setkání

Zúčastněte se pokračování semináře o webových zdrojích pro prvostupnoveho učitele. V první části jste se seznámili s webovými stránkami vhodnými pro spolupráci žáků, naučili jste se vytvářet různé kvízy a další aktivity online. Druhá část už nebude zaměřena na tvorbu učitele, ale na přehled již existujících zdrojů, tedy online aktivit do hodin, případně zdrojů určeným k tisku.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)