WEB - Nová školení pro mateřské školy

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj čtenářské a matematické pregramotnosti na mateřských školách. Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

Program setkání

Jak smysluplně využít interaktivitu v MŠ? Na webináři si ukážeme a vyzkoušíme jen malou část toho, co vám přinese naše školení. V matematické pregramotnosti se věnujeme prohloubení oblastí jako orientace v prostoru a rovině, vnímání prostoru, míru, práce s daty, rytmus, logika a portfolio. Ve čtenářské pregramotnosti rozvoji řečových dovedností, dramatizaci a rozvoj pohybových a prostorových dovedností, a portfolia. To vše v propojení s technologií pro podporu školní zralosti.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)