WEB - Jak na ICT na ZŠ s AV MEDIA

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj ICT na základních školách. Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

Program setkání

Vybrali jsme to, co je dnes aktuální, jako Google Apps v novém kabátě, Základy internetové bezpečnosti, programování na ZŠ (Scratch), Jak na Youtube a QR kódy, Pracujeme s Windows 10, aj. Vše realizováno aktivním zapojením pedagogů se zaměřením na využitelnost v praxi. Přihlašte se na webinář a dejte si malou ochutnávku toho, co vás na školeních čeká.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)