WEB - Jak na matematickou gramotnost s AV MEDIA

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj matematické gramotnosti na základních školách. Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

Program setkání

Máme za sebou EU šablony I a před sebou EU šablony II. Osvědčená a oblíbená školení jako například Geometrie kolem nás, Finanční gramotnost jsme doplnili o další zajímavosti a novinky. A připravili jsme i nové kurzy pro matematickou gramotnost jako jsou Internetové zdroje k matematické gramotnosti, Podpora skupinové výuky či Kódování. Určitě se máte na co těšit, protože všechny obsahy tvořili zkušení učitelé, kteří čerpali ze své bohaté učitelské i lektorské praxe. Přijďte se podívat na ukázky všech bloků z oblasti matematické gramotnosti, namícháme vám koktejl, kterému budete těžko odolávat.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)