WEB - Jak na čtenářskou gramotnost s AV MEDIA

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj čtenářské gramotnosti na základních školách. Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů
z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

Program setkání

Na webináři vám ukážeme, co je náplní jednotlivých školení připravených
pro účely vzdělávání z prostředků EU šablony II. Dozvíte se, jaké jsou novinky
v oblasti interaktivní výuky pro podporu čtenářských dovedností, vyzkoušíte si aktivity na dálku pomocí SMART Výukového softwaru online (SVSO)
a představíme vám metody, internetové zdroje a aplikace, kterým se v rámci školení budeme věnovat. Webinář je určen pro všechny učitele 1. i 2. stupně ZŠ bez rozdílu aprobace.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)