WEB - Inspirativní webinář - SMART amp = celá čtvrtina SMART výukového software

Program setkání

Chcete mít pod kontrolou práci žáků či studentů i mimo vlastní výuku? Přáli byste si, aby žáci mohli pracovat na stejném pracovním místě prostřednictvím jejich vlastních zařízení? Potřebujete sdílení textů, obrázků, videí či odkazů mezi žáky navzájem? Chcete sledovat, jak žáci spolupracují a rozvíjejí tak své komunikační dovednosti i znalosti? Oslovují vás moderní způsoby výuky, které umožňují práci ve skupinách a to dokonce i mezi různými třídami? Pokud jste alespoň jednou odpověděli kladně, je cloudový nástroj SMART amp řešením pro vás. Přijďte se o tom přesvědčit na webinář.

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje: internet
a videokonferenční systém SMART Bridgit.
Přihlašovací údaje a návod, jak se připojit k webináři, obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu. Nutná je registrace na školení nejpozději hodinu před startem webináře.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)