WEB - Inspirativní webinář - Nové nástroje SMART výukového softwaru

Program setkání

Pojďte se seznámit s novinkami ve SMART výukovém softwaru verze 17. Uvidíte nová interaktivní cvičení v LAB, která jsou snadná na přípravu a pro žáky velice zajímavá. Jejich uplatnění najdete nejen při individuální výuce, ale při skupinové práci. Třídit, rozřazovat, spojovat, označovat doplňovat, vymýšlet vlastní řešení, to vše a mnohem víc se dozvíte na našem inspirativním webináři. Na závěr si vyzkoušíte krátký test vytvořený v novém prostředí RES2 (tvorba testů). A nebojte, pokud nemáte nejnovější verzi SVS, pak i pro vás máme řešení ve formě SMART Notebook Limited Mode.

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje: internet
a videokonferenční systém SMART Bridgit.
Přihlašovací údaje a návod, jak se připojit k webináři, obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu. Nutná je registrace na školení nejpozději hodinu před startem webináře.
Heslo k serveru: avm

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)