WEB - Inspirativní webinář - Skupinová výuka na ZŠ

Program setkání

Na webináři poznáte principy práce ve skupinách (digitálních hnizdech), s tím související možnosti uspořádání třídy, aby práce žáků probíhala co nejplynuleji. Dále si sami během webináře vyzkoušíte některé nejnovější aktivity ze Smart notebooku 17 a poznáte různé webové aplikace, které se během skupinové výuky také dají využít. Lektorka vám na závěr představí možnost čtenářské dílny a práci místo klasické metody ve skupinách na papirech v interaktivní podobě.
Motivujte žáky k práci i tak, že je necháte si vyzkoušet roli učitele a sami se staňte v hodině mentorem, tedy tím, kdo je vede. Dovolte žákům si vyzkoušet učit se vzájemně jeden od druhého a podpořte tak jejich kompetence k učení, komunikaci a vztahy ve třídě.

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje: internet
a videokonferenční systém SMART Bridgit.
Přihlašovací údaje a návod, jak se připojit k webináři, obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu. Nutná je registrace na školení nejpozději hodinu před startem webináře.
Heslo k serveru: avm

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)