WEB - Inspirativní webinář - Jak převést flashové LAT přípravy na aktivity LAB

Program setkání

Rádi se ve výuce vracíte ke starším materiálům, které máte už kdysi dávno vytvořené ve SMART Notebooku, a aktivity z Lesson Aktivity Toolkitu (LAT) vám už v nové verzi softwaru nefungují? Přihlaste se na webinář a zjistěte, které aktivity je možné překonvertovat do nové verze a které nové aktivity vám SMART Notebook 17 přináší jako alternativní řešení. Na webináři se seznámíme s LABy (aktivitami z nového Lesson Activity Builderu), které můžete využívat jak k motivaci žáků, tak k procvičování učiva, či testování žáků. Výhody těchto aktivit objevíte sami na webináři a určitě je oceníte i v hodině, protože s danou aktivitou už není třeba pracovat na interaktivní tabuli za účasti jednoho žáka, ale tyto LABy je možné poslat všem žákům zároveň, pokud mají nějaké chytré zařízení připojené k internetu. Dále si ukážeme, kde je možné takové připravené aktivity stahovat.

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje: internet
a videokonferenční systém SMART Bridgit.
Přihlašovací údaje a návod, jak se připojit k webináři, obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu. Nutná je registrace na školení nejpozději hodinu před startem webináře.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)