WEB - Inspirativní webinář - Jak na cizí jazyky s AV MEDIA

Program setkání

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na výuku cizích jazyků na základních školách.

Tým zkušených pedagogů a nadšenců pro Vás připravil školení, která Vám pomohou lépe využívat technických prostředků a ukáží nové trendy vzdělávání v oblasti cizích jazyků.

Tato školení Vás seznámí s možnostmi gamifikace ve vzdělávání, metodou CLIL (jak obsahově a jazykově integrovat cizí jazyk v nejazykových předmětech), využitím online učebnic, výukových aplikací a vzdělávacích softwarů
a s technickou podporou pro tzv. classroom management ve výuce.

Školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)