CZ8_09 - Interaktivní učebnice a zdroje materiálů do výuky cizího jazyka

Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzděláváním. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí
v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod
v oblasti rozvoje cizích jazyků na 1. a 2. stupni ZŠ.

Vzdělávací cíle jsou sestaveny z perspektivy účastníka školení:

• Účastníci umí používat pokročilé základní i pokročilé funkce interaktivních učebnic.
  • Účastníci znají a dokážou vyhledat zdroje interaktivních materiálů a pracovních listů vhodných pro výuku cizích jazyků
    a ví, jak je zapojit do výuky.

Program setkání

• Interaktivní učebnice
    Účastníci získají přehled o nejpoužívanějších interaktivních jazykových učebnicích na českém trhu. Ukážeme si pokročilé možnosti interaktivních učebnic i doplňkové materiály.

• Zdroje materiálů pro výuku
    Ukážeme si, kde čerpat zdroje materiálů vhodných pro výuku cizích jazyků a jak je vhodně zapojovat do výuky.

• Zdroje pracovních listů
    Projdeme si několik zdrojů pracovních listů, které jsou vhodné pro výuku cizích jazyků.

Poznámka

Vzdělávací program je akreditován v rámci DVPP MŠMT pro potřeby EU šablon (Výzva č. 02_18_63 a 02_18_64), šablona č. 2.II/6 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 8 hodin, aktivita c) cizí jazyky.

Školení je určeno pro pedagogy 1. i 2. stupně ZŠ.