MG8_09 - Matematika v cloudu

Chcete mít vše potřebné k výuce vždy u sebe? I mimo výuku? Líbilo by se vám vidět, jak se vaši žáci věnují přípravě na výuku mimo školu? Chcete ve svých hodinách propojovat žákovská zařízení s vaší interaktivní tabulí SMART Board? Pokud ano, takto vám toto školení odhalí, jak tyto dovednosti ovládat a využívat při své výuce.

Školení ukáže účastníkům způsob, jak získat kladný postoj k užívání technického a programového vybavení (včetně online nástrojů), a tím zvýšit motivaci žáků ke vzdělávání.

Obsah školení odráží současné trendy a požadavky na práci
v cloudovém prostředí.

Program setkání

Ukázány budou tyto dvě části SMART Výukového software:

• Aktivity SMART lab
    Aktivity, jejichž předpřipravená prostředí pouze stačí naplnit vlastními úkoly; lab aktivity umožňují práci se žákovskými zařízeními.

• Práce ve SMART amp
    Pracovní prostor sdílený pedagogem i žáky „kdekoli a kdykoli“, budou ukázány i jiné možnosti práce s cloudovými nástroji – mimo SMART Výukový software (např. Toglic, Padlet).

Poznámka

Vzdělávací program je akreditován v rámci DVPP MŠMT pro potřeby EU šablon (Výzva č. 02_18_63 a 02_18_64), šablona č. 2.II/6 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 8 hodin, aktivita b) matematická gramotnost.

Školení je určeno pro pedagogy 1. i 2. stupně ZŠ.