Nalezeno 5 výsledků

Workshop Učíme jazyky lépe 2016 jsou čtvrtým ročníkem setkání učitelů cizího jazyka všech stupňů základních, středních i vysokých škol, zasvěcené výuce cizích jazyků v digitálních jazykových laboratořích Robotel. Současná výuka jazyků je z velké míry podporována evropskými dotacemi.  Využijte možnost si prakticky vyzkoušet výuku v nejmodernějších jazykových učebnách předtím, než podáte svůj projekt. Přijďte si vyzkoušet digitální výuku jazyků z pohledu učitele i žáka.  

Místo konání: Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Cena: Zdarma
08.06.2016

Připravili jsme pro Vás inspirativní workshop pod vedením našich nejlepších lektorek, kde Vám představíme využití stavebnice LEGO napříč vzdělávacími oblastmi a předměty.

Místo konání: Základní škola a mateřská škola, Krouna, Krouna 303
Délka: Půldenní
Cena: Zdarma
13.06.2016

Vážení ředitelé a ICT koordinátoři, připravili jsme pro Vás praktický seminář zaměřený na efektivní využití rozbíhajícího se projektu „šablon“.  V rámci dvouhodinového semináře obdržíte nejen základní informace o projektu, ale především se s Vámi podělíme o řadu praktických rad a doporučení pro přípravu i realizaci projektu, včetně zkušeností z dřívějších obdobných projektů v jiných regionech. Účastníci semináře navíc získají šikovnou kalkulačku, která Vám pomůže si rychle a jednoduše spočítat rozložení projektových financí pro Vaši školu.  

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/ 42, Praha 10
Délka: Půldenní
Cena: Zdarma
15.06.2016

Vážené paní ředitelky a páni ředitelé, připravili jsme pro Vás praktický seminář zaměřený na efektivní využití rozbíhajícího se projektu „šablon“ speciálně pro mateřské školy. V rámci dvouhodinového semináře obdržíte nejen základní informace o projektu, ale především se s Vámi podělíme o řadu praktických rad a doporučení pro přípravu i realizaci projektu, včetně zkušeností z dřívějších obdobných projektů v jiných regionech. Účastníci semináře navíc získají šikovnou kalkulačku, která Vám pomůže si rychle a jednoduše spočítat rozložení projektových financí pro Vaši školku.  

Místo konání: AV MEDIA, Pražská 63, Praha 10
Délka: Půldenní
Cena: Zdarma
20.06.2016

Setkání je určeno pouze lektorům interaktivních technologií AV MEDIA, a.s.!

Místo konání: Hotel K-Triumf, Hustířanská 211, Velichovky 552 11
Délka: Vícedenní
Cena: 1 500 Kč s DPH
16.08.2016