Setkání je určeno pouze lektorům AV MEDIA, a.s.!

Místo konání: Hotel Akademie Velké Bílovice, 691 02 Velké Bílovice, Zahradní 1295
Délka: Vícedenní
Cena: 1 500 Kč s DPH
20.08.2017

Aktuálním tématem EU Šablon OPVV je aktivita pro ZŠ - Klub zábavné logiky a rozvoje matematické gramotnosti pro žáky ZŠ. V této návaznosti jsme pro Vás připravili inspirativní workshop, kde Vám představíme využití stavebnice LEGO napříč vzdělávacími oblastmi a předměty. LEGO a podpora výuky technických oborů ve školách je spojení, o kterém nelze vůbec pochybovat. Kromě vzdělávací hodnoty rozvíjí jemnou motoriku, kreativitu žáků při hledání alternativních řešení, jejich tvůrčí schopnosti, představivost i fantazii. Mimo to si žáci při práci ve skupinách zdokonalují své sociální a komunikační dovednosti, učí se sdílet myšlenky a zpětně hodnotit svou činnost a postupy.

Místo konání: Základní škola, Praha, Gutova 39
Délka: Celodenní
Kraj: Praha
Cena: 2 000 Kč s DPH
29.08.2017

Vážená paní ředitelko,  vážený pane řediteli, dovolujeme si Vás pozvat na unikátní semináře, kde budete mít ojedinělou možnost na jednom místě si prakticky vyzkoušet, otestovat a porovnat současné, ale i nové digitální interaktivní technologie  a prostředky pro individuální i skupinovou výuku v předškolním vzdělávání.

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola Duhová cesta, s.r.o.
Délka: Půldenní
Cena: Zdarma