Mateřská škola Jablůňka v Liberci ve spolupráci s AV MEDIA, a.s. si vás dovolují pozvat na seminář věnovaný moderním dotykovým technologiím ve výuce v mateřské škole. Seminář se uskuteční 29. března 2017 v prostorách mateřské školy . Můžete si vybrat dopolední nebo odpolední konání semináře. Během našeho setkání se, i v návaznosti na probíhající šablony, budeme věnovat problematice využívání digitálních technologií a moderním způsobům vyučování v mateřských školách . Osobně si vyzkoušíte práci s interaktivní tabulí SMART Board , a především SMART Výukovým softwarem , ve kterém je snadné tvořit hravé a atraktivní výukové materiály. Představíme vám novinku v nabízených technologiích, interaktivní panel Prowise 3v1 , umožňující náklon dotykové plochy až do podoby stolu pro samostatnou nebo společnou práci dětí v menších skupinách. Mobilní řešení nabízí také interaktivní podlaha v podobě projekce na měkkou podložku na zem, která je přirozeným prostředím dětí.

Místo konání: Mateřská škola, Liberec, Jabloňová 446/29
Délka: Půldenní
Cena: Zdarma
29.03.2017

Předběžný harmonogram. Konkrétní program bude upřesněn v nejbližší době!

Místo konání: Hotel Duo, Teplická 492, 190 00 Praha 9 www.hotelduo.cz
Délka: Vícedenní
Cena: 3 000 Kč s DPH
11.05.2017