Výuka v MŠ v Článcích (16)

29.08.2023
Doporučené rozvojové linky DVPP ze Šablon Ivana Melíšková

Začínáte se rozhlížet po kurzech, abyste využili Šablony? Vsaďte na roky prověřenou kvalitu a dejte tomu čas. J asně se ukazuje, že pro úspěšnou i..

Smíšená či kombinovaná výuka i „po covidu“? Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale i bez pandemie se vždy najde nějaký dlouhodobě nepřítomný žák (onkologické diagnózy..

Distanční výuka v MŠ Dagmar Nebuželská

Základní školy učí v režimu distanční výuky s krátkými přestávkami již téměř celý rok. Když jsem si vzpomněla na první dny své online výu..

Malotřídka v dnešní době: nevýhoda, či naop.. Jana Peřinová

Jsme spádovou školou pro žáky ze dvou malých obcí v příhraniční oblasti se Slovenskem. Pocet žáků naší ZŠ v Pitíně se pohybuje v rozmezí 45–70..

Více z článků

Výuka v MŠ ve Videích (10)

Více z videí

Výuka v MŠ ve Vzdělávání (5)

Více ze vzdělávání