Skupinová výuka v Článcích (35)

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

05.09.2019
Konference učitelů interaktivní výuky 2019 Cecílie Krejcarová

Stejně jako každý rok i letos mezi dny 19. - 21. srpna proběhlo Setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA, kter..

26.06.2019
Žáci s roboty VEX ovládli Letňany Karolína Napravilová

Závěr školního roku patřil v areálu PVA v pražských Letňanech celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge. V úterý 25. 6. 2019 se z..

Pracovní sešity s nadhledem - napište si o .. Nakladatelství Fraus

Nové hybridní pracovní sešity jsou nejjednodušším způsobem, jak využít ve výuce žákovská zařízení. Nyní můžete získat až 2 vzorky zdarma. Vyberte s..

Více z článků

Skupinová výuka ve Videích (24)

Více z videí

Skupinová výuka ve Vzdělávání (2)

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní
Předmět: Matematika a její aplikace

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní

Skupinová výuka v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE