Děti si procvičují pamětné sčítání a odčítání desítek. Pracovat mohou ve skupinách po dvou, třech, čtyřech členech.Paní učitelka rozstříhá kartu na jednotlivé „dlaždice“ . Děti mají za úkol přiřadit k sobě správně příklad a výsledek. Po přiřazení všech „dlaždic“ vznikne čtverec. Pozor všechny příklady a výsledky musí být správně k sobě přiřazeny (musí k sobě pasovat). Pro opakované používání si ofocené karty zalaminujte a po té rozstříhejte na jednotlivé „dlaždice“, jeden list si ponechejte vcelku pro rychlou kontrolu.

Datum vložení: 28.10.2012

Poznámka hodnotitele: dokument ve Wordu, pracovní list