Zapojte více žáků i u tabule !

Využijte nyní speciální akci na tabuli SMART Board řady 800. Při koupi dvou tabulí, získáte třetí ZDARMA.

Díky tabuli SMART Board řady 800 a aktivitám připraveným ve SMART Výukovém softwaru můžete nyní i u tabule zapojit 2 až 4 žáky.

SMART Board 880 nebo 885

4 současné dotyky vám umožní využívat nové aktivity v prostředí SMART lab, které zapojují najednou až 4 žáky.

Chytrý dotyk vám umožní intuitivní ovládání a psaní. Tabule automaticky pozná dotyk prstem (ovládání), dotyk popisovačem (psaní), dotyk dlaní nebo houbičkou (mazání).

Dvě velikosti tabule vám umožní vybrat tu správnou pro vaši třídu (SB880 4:3, SB885 16:10).

SMART Výukový software 2016

SMART Notebook v aktuální verzi s novými nástroji a funkcemi.

SMART lab (soubor vyučovacích aktivit) – šablony, díky kterým vám zabere příprava interaktivního cvičení jen několik minut.

SMART response 2 – inovovaný oblíbený nástroj pro rychlé získávání zpětné vazby pomocí žákovských zařízení.

SMART amp – nový cloudový nástroj, který zapojí vaše žáky ve třídě i mimo ni, z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu.

SMART Board 880 (cena za 3 ks včetně SMART Výukového softwaru)

106 238 Kč cena s DPH (87 800 Kč cena bez DPH)

SMART Board 885 (cena za 3 ks včetně SMART Výukového softwaru)

120 758 Kč cena s DPH (99 800 Kč cena bez DPH)

Kontaktuje nás na obchod.skoly@avmedia.cz

Cena nezahrnuje instalaci, datový projektor, ozvučení, pojezd a poplatky za dopravu a PHE. Nabídka platí do 27.5. nebo do vyprodání zásob.