SVS ONLINE = SMART Výukový software ONLINE

Chtěli byste využít s vašimi žáky možnost individuálního přístupu pomocí interaktivních cvičení, zajímavých aktivit vytvořených za pomoci SMART lab, res2 aj.? Pak pro vás máme řešení.

SVS (SMART Výukový software) online je další podporou
pro pedagogy, kteří se chtějí ve své výuce posunout dál, nabízí učitelům nahrávat svoje přípravy do tzv. virtuální třídy a žáci se do této třídy přihlásí pomocí nějakého „chytrátka“ (notebook, tablet, počítač) a každý pracuje sám dle svého tempa.

Učitel se zaregistruje pomocí funkčního e-mailu na stránkách https://suite.smarttech.com, toto přihlášení je shodné s registrací
v programu SMART Notebook, je mu přiděleno Class ID, tedy unikátní osmimístný kód, přes který se poté přihlašují žáci k učiteli do virtuální třídy.

NÁHLED - Přihlášení učitele do SVS online

NÁHLED - Přihlášení žáků do virtuální třídy

NÁHLED na nahranou přípravu pro žáky

NÁHLED na spuštěnou aktivitu žáka

Detailnější návod nalezte na portálu veskole.cz ZDE.

Komentovaný video návod naleznete ZDE

Pokud ještě nemáte software SMART Notebook, můžete si jej
na zkoušku zdarma stáhnout.

Spoustu inspirace a zábavy během výuky přeje za tým lektorů
AV MEDIA a portál veskole.cz.

Nela Votápková