Staň se členem komunity lektorů AV MEDIA

AV MEDIA poskytuje školám akreditovaná školení zaměřená na rozvoj pedagogů vedoucí k efektivnímu využití technologií v oblasti čtenářské a matematické gramotnosti, cizích jazyků, polytechnického vzdělávání a badatelsky orientované výuce. Za tvorbou a realizací těchto školení stojí komunita lektorů – inovativních, inspirujících a technicky zdatných učitelů, kteří prostřednictvím (nejen) SMART technologií zlepšují a inovují výuky na českých školách.

V současné době tvoří komunitu lektorů cca 150 pedagogů z celé České republiky, z čehož je 50 plně aktivních, to znamená, že se podílí na tvorbě obsahů školení, metodiky, výukových materiálů, realizaci školení, nebo prezentování
na našich akcích. Prostřednictvím portálu www.veskole.cz s vámi sdílíme inspirativní články a videa z výuky vytvořená rovněž našimi lektory.

Komunitu lektorů tvoří zapálení pedagogové mateřských, základních i středních škol různých aprobací a zaměření. 30 nejlepších lektorů absolvovalo také certifikované školení mentoringu.

Jak s komunitou pracujeme a co lektorům nabízíme?

• Jednou za měsíc se koná online lektorský webinář s nejčerstvějšími novinkami
    z oblasti interaktivní výuky.
  • Dvakrát do roka (leden, srpen) pořádáme třídenní akreditovanou „Konferenci učitelů interaktivních technologií“, nebo-li velké letní setkání lektorů. Jedná se
    o jedinečnou příležitost ke společné diskuzi, výměně zkušeností a seznámení se s novinkami, ale také k neformálnímu posezení a společenskému pobavení.
  • Nabízíme možnost testování nových produktů ve výuce a to zdarma.
  • Práci lektora, ať už se jedná o tvorbu materiálů, článků, videa či vedení školení, finančně hodnotíme.
  • Největším „inspirátorům“ nabízíme účast na zahraničních cestách, či výstavách.

Koho v současné době hledáme do týmu?

• Jazykáře, kteří buď pracují s jazykovou laboratoří Robotel, nebo zkrátka učí "chytře", tedy s interaktivní tabulí SMART a využívají inovativní metody
    ve výuce.

• Lektory polytechnického vzdělávání, zapálené „robotáře“, kteří rádi zkouší nové věci a mají zkušenosti s robotikou třeba jako vedoucí klubů robotiky.

Máte-li zájem dozvědět se více, neváhejte nás kontaktovat na info@veskole.cz.

Věříme, že klíčoví jsou učitelé, jejich rozvoj, vzdělávání a inspirace novými metodami výuky.