SOUTĚŽ o Kreativní slovník

Vánoční čas se pomalu blíží, AV MEDIA ve spolupráci s Tomem a Suzi si pro vás připravili soutěž.

Co můžete vyhrát?

2 kusy nového, originálního a ojedinělého Kreativního slovníku, který je zpracovaný na principu myšlenkových map a přináší převratný pohled na výuku cizích jazyků. Většina žáků ve škole umí říct Vánoce, dárek, hvězda, ale co třeba zabalit dárek? Dostat ho nebo darovat? Jak se řekne adventní věnec? A jak pověsit věnec na dveře? Pro učitele snadná záležitost, ale pro vaše žáky to nemusí být tak jednoduché. Kreativní slovník nabízí příležitost zamilovat si angličtinu, nemít z ní strach a hlavně mít chuť se učit nové věci.

Bližší informace a ukázky Kreativního slovníku hledejte na:
https://www.kreativnislovnik.cz/ nebo https://www.facebook.com/kreativnislovnik/.

Komu je soutěž určena?

Všem pedagogům, kteří mají chuť vyzkoušet ve svých hodinách angličtiny něco nového.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí si tipnout kolik Kreativních slovníků se prodá za měsíc listopad a připsat námět na téma myšlenkové mapy, kterou byste využili ve svých hodinách. Pak už jen stačí jít na facebookovou stránku SMARTBoard veskole.cz a do komentářů pod příspěvek POZOR SOUTĚŽ nám napsat váš tip - počet prodaných výtisků + námět
pro vytvoření myšlenkových map
.

Soutěž startuje dnešním dnem a tipovat můžete nejpozději 9. 12. 2018 do 20.00 hodin.

Vyhodnocení proběhne ve čtvrtek 13. 12. 2018. Odměníme 2 výherce, kteří budou svými tipy nejblíž skutečnému počtu prodaných slovníků. Vítězové budou zveřejněni na Facebooku Kreativního slovníku a SMARTBoard veskole.cz a následně obesláni zprávou.

Zapojte se do soutěže a nadělte si předčasný dárek pod stromeček!

Pozn. Společnost Facebook není pořadatelem soutěže a nijak ji nesponzoruje
ani s ní nesouvisí.