SMART Výukový software Online

SMART Výukový software Online můžete nyní vyzkoušet až do 31.1.2018 ZDARMA

Zkráceně SVS Online je nový cloudový nástroj, který spojuje učitele s jejich žáky z prostředí internetu. Učitelé i žáci se přihlašují přes internetový prohlížeč z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Podmínkou pro správnou funkčnost je funkční připojení k internetu.

Přístup pro učitele i žáky je přes web suite.smarttech.com.

Pro žáky funguje ještě zjednodušená adresa hellosmart.com.

Jak na to?

Přihlaste se na https://suite.smarttech.com pomocí účtu Microsoft nebo Google. Stejný účet, který používáte pro přihlášení do SMART Výukového sw, např. SMART lab.

Stisknutím tlačítka Importovat lekce začněte importovat lekce SMART Notebook® z počítače do knihovny online výukových programů SMART Výukového sw Online. Můžete také soubor jednoduše přetáhnout pomocí myši.

Otevřete některý ze souborů v knihovně.

Požádejte žáky, aby se přihlásili do vaší hodiny. Přihlašovací údaje jim můžete ukázat rozkliknutím tlačítka vlevo.

Jakmile se žáci přihlásí, mohou procházet Vámi sdílenou hodinu a vypracovat jednotlivé aktivity. Každý samostatně svým tempem.

Žáci i učitel mají k dispozici nástroje pro ovládání a psaní, resp. mazání digitálního inkoustu.