SMART Výukový software a SMART Notebook Basic

Od uvedené verze 19 SMART technologies představili nové varianty SMART softwaru pro školy.

SMART Výukový software (aktuálně ve verzi 19) je plnohodnotné prostředí pro učitele i žáky, včetně digitálních učebních aktivit LAB.

SMART Notebook Basic (také verze 19) je základní verze SMART Notebook pro školy a je ZDARMA.

Pro používání SMART Notebook Basic je nutné, aby se uživatel přihlásil. Jsou dvě možnosti - přihlášení přes Google účet nebo přes Microsoft účet.

Při používání SMART Notebook Basic je viditelný vodoznak - viz obrázek. Vodoznak zmizí, pokud se k počítači připojí SMART Board nebo SMART Board displej.

Porovnání funkcí SMART Notebook Basic a SMART Výukového softwaru