SMART i LEGO - už ve středu v Liberci

Jak vypadá práce s digitální třídou? Stále ještě váháte nad tím, jak zapojit žákovská zařízení do výuky? Jak efektivně využívat interaktivní učebnice? Jak experimentovat ve výuce přírodních věd? Co jsou výukové elektronické stavebnice LEGO Mindstorms? To jsou jen některé z mnoha otázek, na něž můžete najít odpovědi už 7. května na SMART Klubu v Liberci.

Srdečně vás zveme k účasti na workshopech vedených odbornými lektory. Společně si ukážeme, jak efektivně využít ve výuce notebooky, tablety i chytré telefony, a také to, jak je možné všechna tato zařízení smysluplně propojit s interaktivní tabulí. Konference zaměřená zejména na nejnovější trendy v oblasti žákovských zařízení se uskuteční již ve středu 7. května od 13:00 hod. na ZŠ v ulici 5. května v Liberci.

Podrobné informace, včetně programu a registrace najdete zde: http://www.veskole.cz/seminare-skoleni/detail-1261

Účast na konferenci je ZDARMA.