SMART Board řady 800 a Prowise tablet ZDARMA

Využijte naší akční nabídky a připravte své třídy na září již teď.

Kupte nyní dvě interaktivní tabule SMART Board 880 nebo SMART Board 885 a získáte ZDARMA 21,5" Prowise tablet pc v hodnotě 25 tisíc Kč.

SMART Board 880/885 je nejlepší dostupná tabule na trhu

• Intuitivní ovládání – dotykem ovládáte, popisovačem píšete,
    houbičkou mažete
  • Aktivní lišta – rychlý výběr barvy popisovače a nástrojů
  • Čtyři současné dotyky – spolupráce žáků u tabule
  • Multidotyková gesta – jednoduché otáčení a zvětšování
    objektů
  • Dvě velikosti tabule vám umožní vybrat tu správnou pro vaši
    třídu (SB 880 4:3, SB 885 16:10)

Prowise tablet PC

• All-in-one PC - Stolní počítač i tablet v jednom
  • Velký 21,5” dotykový displej
  • Funkce Multitouch - až 10 současných dotyků
  • Integrovaná baterie – až 3 hodiny práce bez nutnosti napájení
  • Plně kompatibilní se SMART Výukovým software
  • Včetně bezdrátové klávesnice a myši

SMART Výukový software v ceně

• SMART Notebook v aktuální verzi s novými nástroji a funkcemi.
  • SMART lab (soubor vyučovacích aktivit) – šablony, díky kterým vám zabere příprava interaktivního cvičení jen několik minut.
  • SMART response 2 – inovovaný oblíbený nástroj pro rychlé získávání zpětné vazby pomocí žákovských zařízení.
  • SMART amp – nový cloudový nástroj, který zapojí vaše žáky ve třídě i mimo ni, z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu.

Cena SMART Board 880

1 ks tabule 43 900 Kč bez DPH, 53 119 Kč s DPH

Cena 2 ks  87 800 Kč bez DPH, 106 238 Kč s DPH  (2x SB880, 2x SMART Výukový software, 1x Prowise)

Cena SMART Board 885

1 ks tabule 49 900 Kč bez DPH, 60 379 Kč s DPH

Cena 2ks  99 800 Kč bez DPH, 120 758 Kč s DPH (2x SB880, 2x SMART Výukový software, 1x Prowise)

Položky u obou typů tabule jdou do fakturace rozepsat jako neinvestiční.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu obchod.skoly@avmedia.cz nebo přes svého regionálního obchodního konzultanta.

Poznámka: Prowise tablet PC zdarma pouze při nákupu 2 ks tabulí. Cena nezahrnuje projektory, ozvučení, pojezdy, instalaci a poplatky za dopravu a PHE. Nabídka platí do 30.6. 2017 nebo do vyprodání zásob.