(R)evoluční autorský nástroj v (r)evoluční cvičebnici pro školení

Vážení učitelé,

protože máme k dispozici novou verzi autorského nástroje SMART Notebook 11, chystáme pro vás také novou učebnici = cvičebnici, která Vám pomůže při tvorbě vašich digitálních učebních materiálů, DUMů.

Na učebnici spolupracovali čeští pedagogové, kteří mají dlouholeté zkušenosti s interaktivní výukou s nástroji SMART, mezi něž patří především interaktivní tabule SMART Board.

A v čem je právě tato cvičebnice revoluční? Především v těchto bodech:

• je zaměřena na tvorbu aktivit s (r)evolučními nástroji, které zapojí žáky do výuky,
  • je obohacena o didaktiku a metodiku, jak se s danými aktivitami pracuje ve výuce,
  • máte v ní prostor pro své poznámky a užitečné rady lektora,
  • najdete v ní velké množství tipů a triků, na co dbát při tvorbě DUMů,
  • obsahuje nezbytné informace o autorských právech při tvorbě DUMů,
  • nechte se inspirovat tipy, jak respektovat autorský zákon ČR,
  • využijte "tahák", který Vám poradí ty nejdůležitější kroky pro spuštění interaktivní tabule nebo seznam všech používaných nástrojů při tvorbě DUMů,
  • naše požadavky odpovídají zadání pro tvorbu DUMů dle metodického listu (informace najdete v přiloženém PDF),
  • na závěr najdete ucelenou nabídku akreditovaných kurzů, které postupně rozvíjí vaše dovednosti nejen při práci s interaktivní tabulí SMART Board, ale i odpovědním a hlasovacím zařízením SMART Response nebo nástroji SMART Digitální třídy.

Nahlédněte do naší cvičebnice již nyní! K dispozici je vám vzorová aktivita, malé DEMO našich nových výukových materiálů.  Najdete ji pod symbolem sponky v pravém horním rohu tohoto článku.

A kdy vám budou tyto cvičebnice k dispozici? Již v 1. polovině listopadu se na ně můžete těšit v rámci školení pořádaných společností AV MEDIA, a.s.

Hodně úspěchů, nápadů a inspirace nejen při školení vám přeje

Iva Loužecká, Konzultant pro vzdělávání, AV MEDIA, a.s.