Projekt Vesmír

Projektový den na téma Vesmír si společně užily děti z mateřské školy Pampeliška a žáci 2. E ZŠ JUDr. J. Mareše ve Znojmě.

Druháci svým mladším kamarádům ukazovali, jak správně posadit Marťánka do kosmické lodi, aby byl dopraven na svou planetu. Děti ze školky se tak učily rozlišovat písmena a číslice, květiny a zvířata, a protože byly moc šikovné, školáci je naučili pracovat i na interaktivním stole SMART Table.

Společně si děti poskládaly i velké puzzle z naší domovské planety Země a krásné projektové dopoledne uzavřely písničkou. Schválně. Víte, kolik je na světě očí, kolik je na světě snů, kolik se koleček točí, kolik je nocí a dnů? Až budete znát odpověď, přijďte nám ji říct do 2. E a my se s vámi rádi vypravíme třeba na nějakou další planetu.

p. uč. Alena Hrbáčková a Eva Staňková z MŠ Pampeliška, p. uč. Ivana Křístelová z 2. E