Pravidelná údržba prodlouží životnost vaší AV techniky

Kdy jste naposledy prováděli údržbu vaší AV techniky? Blížící se pololetní a následně jarní prázdniny jsou ideální období, kdy není vaše AV technika v každodenním provozu a je to tedy nejvhodnější  čas k provedení plánovaných zákroků.

 

Právě preventivní údržba technologie provedená odborně vyškoleným technikem AV MEDIA zaručí vyšší spolehlivost a spokojenost pedagogů při jejím každodenním využívání ve výuce.

 

Naplánujte si tedy s námi provedení kontroly, která zahrnuje otestování základních funkcí a provedení profesionální základní údržby systému projektor + interaktvní tabule SMART Board + ozvučení nebo systém projektor + proječní plátno.

 

Na základě provedených prací obdržíte protokol o zjištění technického stavu zařízení a provozu, včetně případných doporučení na změnu provozních činností  či inovaci systému.

 

Zjednodušte si do budoucna plánování a objednávku preventivní péče uzavřením smlouvy o servisní péči, která Vám zajistí pravidelný servis s dlouhodobě definovaným termínem. Pro další informace kontaktuje servisní oddělení nebo obchodního zástupce.

 

V případě zájmu o preventivní údržbu nebo potřeby dalších informací, prosím kontaktujte naše servisní oddělení.

 

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů