Pozvánka na workshop Průvodce světem EU dotací

V rámci Microsoft Roadshow pro školy jsme si pro Vás připravili workshop na téma EU dotace.

Roadshow pro školy se koná ve 14 městech v termínu 3.10. - 24.10. 2016

Registrujte se ZDARMA a navštivte nás na našem stánku nebo přijďte přímo na workshop.

Průvodce světem EU dotací - šablon 2016

Ještě jste se tomu nevěnovali? Nevíte, kde začít? Zdá se Vám těch pokynů a omezení mnoho? Pomůžeme Vám si informace utřídit a ukážeme cestu, jak jednoduše a správně uvažovat. Na co nezapomenout, než stanovíte směr a cíl. Šablony jsou velkou příležitostí, jak zaplatit vybrané pozice na škole, jak správně vybrat kurzy DVPP a rozvrhnout peníze na vzdělávaní pedagogů v klíčových kompetencích. Ukážeme Vám, že šablony umožňují financovat i nákup pomůcek, které jsou z běžných prostředků školy hůře řešitelné. Přijďte a seznamte se s nástroji, kde je vše v jedné složce. Ukážeme příklady, jak lze celý rozpočet sestavit i jak lze čerpat. Máme připraveny opravdu zajímavé a přitom nejnutnější informace. Není to složité a my Vám ukážeme, že se to dá krásně zvládnout s jediným cílem: aby technologie ve výuce na Vaší škole přinášely skutečnou motivaci žákům a radost pedagogům!

Nezapomeňte se včas registrovat. Účast je ZDARMA.

Další informace najdete na webu www.roadshowproskoly.cz