Nakladatelství ALTER má své interaktivní učebnice

Elektronické učebnice rozšířené o interaktivní cvičení, které aktivně zapojí žáky do výuky.

Nakladatelství ALTER již nabízí všechny učebnice pro 1. stupeň základní školy také v elektronické podobě ve formátu PDF. Svým rozsahem i strukturou odpovídají tištěným učebnicím, navíc obsahují interaktivní cvičení vytvořená v prostředí autorského programu SMART Notebook.

Interaktivní učebnice jsou vhodné pro práci na interaktivní tabuli SMART Board s využitím komfortu všech nástrojů, které nabízí.

Souběžně s tím, co se děje na interaktivní tabuli, pracují žáci s tištěnou učebnicí. Interaktivní cvičení jsou vytvořena jednoduchou formou pro snadné pochopení, jak s nimi mají učitelé a žáci pracovat.

Doporučejeme vyzkoušet DEMO verzi učebnic, které jsou na stránkách nakladatelství ALTER ke stažení, nebo také součástí přílohy tohoto článku.

Pro více informací kontaktujte nakladatelství ALTER.