Využití nástroje Canva ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Relativně často realizujeme se žáky aktivity, které vyžadují následně prezentace jejich činností, je jedno, zda se jedná o referáty, prezentování v..

01.03.2024
ChatGPT jako konverzační asistent a nástroj.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Nástroj ChatGPT lze využít jako konverzačního asistenta, se kterým mohou komunikovat žáci a učitel je může doplňovat. Případně lze využít nástroj j..

SmartClass verze 7: nový vzhled, nové funkc.. Ivana Melíšková

S nadšením představujeme SmartClass verze 7 s jeho svěžím a elegantním vzhledem, který posouvá výukovou platformu SmartClass a celou jazykovou lab..

Soutěžní sezóna VEX IQ RoboticsCompetition .. Karolína Napravilová

Letošní soutěžní sezóna, která nese podtitul Full Volume začala již na konci loňského kalendářního roku. Už od prosince do února si zúčastněné týmy..

11.02.2024
Přípravy na hodiny s VEX 123 pro 1. až 3. t.. Ivana Melíšková

Představujeme sadu příprav a pracovních listů na vyučovací hodiny s roboty VEX 123 pro první období základních škol. Autorem je Michaela Šimková.

Novinky z BETTu 2024 Ivana Melíšková

Jestliže hlavními  lákadly loňského ročníku známého londýnského veletrhu byla  umělá inteligence a   virtuální realita  a o..

Interaktivní pracovní listy – Wizer.me Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Rádi objevujete nové nástroje pro tvorbu interaktivních pracovních listů? V tom případě si vyzkoušejte aplikaci Wizer.me . Pracovní listy se autom..

Úspěch českého týmu na VEX soutěži v Londýně Antonín Růžička

Tým R.U.R. Gymnázia Jeseník dosáhl velkého úspěchu na regionální soutěži VEX VRC v Londýně. V ČR soutěž pro V5/EDR roboty zatím nemáme, ale podařil..