Jarní sezóna konferencí SMART klub se blíží

Nenechte si ujít další ročník úšpešných konferencí SMART klub a včas se registrujte.

Zveme Vás na další ročník konferencí SMART Klub, který se na jaře bude konat ve Znojmě, Šumperku, Českých Budějovicích, Teplicích, Liberci a také v Praze, kde pořádáme speciální konferenci zaměřenou na mateřské školy.

Nevíte si rady jak účelně propojit  různá žákovská zařízení s interaktivní tabulí?

Přijďte a sdílejte s námi trendy v oblasti žákovských zařízení – notebooků, tabletů i telefonů. Ukážeme si jejich zapojení do výuky a představíme vám vhodné aplikace a zásady jak zařízení efektivně využít. Cílem zapojení moderních technologií do výuky je zvýšit motivaci žáků. Na našich dlouholetých zkušenostech vám ukážeme jak správně využít výhod propojení interaktivní tabule se žákovskými zařízeními.

Podrobné termíny, místa, program a registraci najdete na http://www.veskole.cz/seminare-skoleni/tu=seminare-konference